Srpen 2011

ŠKOLA a zase ŠKOLA

30. srpna 2011 v 13:40 | Adík |  Čistě z mé hlavy
ŠKOLA a zase ŠKOLA

To si určitě řiká každé dítko, když je za dveřmi 1. září !! Ale já mezi ně nepatřím jelikož školu mám ráda a abych se přiznala tak to neni jenom spolužáky ale i učením! Já vím skoro celá populace dětí co 1.září musí do školy si řikají proboha co je to za cvoka?..
Dokonce se těším na školu víc než na moje " kamarády" nebo jak si oni řikají!!!
Letos se sice trošku bojím jelikož jdu zase o jednu třídu víš tudíž na mě čekají nové a ještě těžší vědomosti!!
Můj takoví rituál je, že na konci školního roku kdy si každý normální dítě nebo teenager jde do školy s nádherným pocitem, že končí škola a začínají dva měsíce bez školy, plné flákání, kdežto já jdu do školy v těch tmavších barvách a zachmuřená, protože mě děsí co budu dva měsíce bez stresu z písemek jak čekaných tak nečekaných dělat! A 1. září do školy běžím ( no možná trochu přeháním, ale stručně se do školy těším!) A věřte nebo ne mou kámarádkou je holka, která mezi místní kolektiv moc nezapadá stejně jako já!! :D Mám tě ráda Maruško a jsi moje nejúpřímnější kamarádka, kterou mám! :)

Rodičové a jejich nechtěné výpovedi! ♥♥

22. srpna 2011 v 19:18 | Adik |  Čistě z mé hlavy
Taky to určitě znáte, že rodiče omylem řeknou známým něco co mělo zůstat jen mezi Vámi!! Bohužel se to stává spoustě dospívajíci a výjimkou bohužel nejsem ani já!

Můj tatínek si velice rád dělá z někoho pořád legraci a tak když k nám přijel jeho kamarád, který mi mimochodem pořád říká ještě princezno-tak mi řiká od mého narození -se na mě podíval a začal mi lichotit jako, že rostu do krásy a takové věci.. Jenže tatínek povídá, že ti kluci jen za mnou nechodí i když mám už poměrně velká prsa!!! No fakt vtipný já se mohla propadnou, ale naštěstí mamina pochopila co se mi honí hlavou a vinadala tátovi, který se mi ještě ten večer přišel omluvit!!

Jindy se nám naše dlouholetá známá svěřovala, že když stěhovali a nakupovali nový pokoj mému kamarádovi(16) tak řekl, že potřebuje jinou postel a žádný jednolůžko. Jeho rodiče na něj tak koukali a z něho vypadlo no, že až si tam přivede hoku tak kde to budou dělat !!! :D :D moji roče si pak z něj dělali dlouhoo ještě legraci!! :D

No bohužel se s tim budeme muset smířit... Napište taky něco co se nemělo stát! :D :D Do komentíků !! :D

co jsem slyšela!! :D

12. srpna 2011 v 16:25 | Adik |  Vtipy
Na Eiffelovce stojí Čech, Američan, Francouz a Rom. Američan hází dolů dolary a křičí ,, máme jich dost" ..... Francouz dolů hází vína a křičí ,, máme jich dost" ....... Čech se podívá dolů a pak na Roma a Rom povídá ,,ať tě to ane nenapadne!! "

POZOR TENTO VTIP NENÍ A ANI NEBYL Z MÉ STRANY PROJEVEM RASISMU ANI NIČEHO TAK OPDORNÉHO!!! !!!!!

Návrat do bolestné reality aneb konec našeho snění!

10. srpna 2011 v 21:20 | Adik |  Témata týdnů
Člověk sní hlavně když je zamilovaný. Bohužel teď nejsem a proto nemám o kom nebo o čem snít! :( Ale zase to má svá pozitiva = soustředíš se
= nikdo ti nenádává za to že jsi nepozorný
= nejseš potom zklámán, když se tvé sny nevypní!!

Někdy je ten návrat do reality nepřijemný. Můj kamarád se na vyučování tak trošku dost zasnil a bohužel jako návrat do reality dostal poznámku s 5 navrh! Bylo mi ho líto!

Ve snech se žít nevyplácí a hlavně když realitě se vyhnout nedá.. Ty sníš o tom, že se nikde nekrade, nikdo nikomu neubližuje, všude je pořádek a mír.. ALE ty vyjdeš na ulici, hned v první chvíli uvidíš psí neuklizené zbytky jejich potřeby a ucítíš štiplavý smrad. Jdeš do krámu a nedáváš pozor, ALE to se nevyplácí jelikož tě okradou. Přijdeš celý znavený okradený a zhnusený pustíš si zpávy a........ co nevidíš, někde v Americe spáchali atentát na hlavu státu. Přepneš na jiný kanál a rovnou na další zprávy, které hlásají, že se támhle utopili nějací kluci s odlišnou barvou pleti.. a někteří bohužel mají sklon k rasismu což mě docela dost bolí a štve.. I když nemám jinou barvu pleti!! Proto návrat do reality doporučuju jako prevenci před hořkým zklamáním!! :) Tímto bych to asi ukončila!! ahoj

Pardon

10. srpna 2011 v 21:02 | Adik |  Newsky
MOc ale opravdu mooc se omlouvám že jsem teď dost dlouhou dobu nepsala.. Nám doma blbne počítač a teď jsem na počítači u batránka a doufám že se nezlobíš!! :D Vše to napravím!! :D Mějte se jak chcete a zatim čau!! :D