Prosinec 2011

Poslední den v roce 2011! :)

31. prosince 2011 v 11:29 | Adík |  Čistě z mé hlavy
Dnešní den je výjmečný. Tento den nastane zase za 365 a čtvrt dne! :) Ano, poslední den v roce. Tento rok byl pro mě docela dobrý. Na začátku roku jsem byla ve Francii! Tudíž nádhera. Na konci roku už to tak růžové nebylo, však víte - škola - ..... Bohužel s Novým rokem začíná a zkouškové období, které přímo nenávidím!!!!!!! Všichni učitelé jako by jim prdlo v hlavě , honem honem musí nějaký známky nahnat a my jakožto pilní žáci máme hlavy až někdy u stropu!!! Bože, Bože... :/
Ale pořádně nevím jaký si dám předsevzetí! :) Jelikož je mi 13 tak si myslím že se to bude týkat hlavně školy a kluků na, který teda moc štígro nemám.. :D :D Jaký si dáte vy? :D
Nový rok většinou beru jako novou etapu. Nebo nový začátek. Vždy si dám něco za úkol a potom se mi to obvykle nedaří provést, že? :D Každopádně-Nový rok- nový začátek! :D Tak to beru já.

Taky se řídím heslem (jelikož jsem dost pověrčivá) "JAK NA NOVÝ ROK TAK PO CELÝ ROK" , proto jsem většinou na půlnoc umytá a rozhodně nepiju :D :D :D :D :D Že ano! :)


Přeji Vám všechno nejlepší do Nového roku a konec tohoto roku řádně oslavte jelikož se rok 2011 už NIKDY nebude opakovat! :)


PS.: Nebojte tento blog bude pokračovat! :)

Tuto básničku nikdy neukazujte učitelům! :D

22. prosince 2011 v 15:53 | Adík |  Vtipy
Letělo ho*no nad školou
a spadlo před sborovnou

..náš fyzikář velkým skokem
zkoumá jej pod mikroskopem
... ...
..chemikářka uvažuje
s čím to ho*no reaguje

..zeměpisář k mapě běží
kde to ho*no asi leží

..dějepisář hned se kasal
že do dějin případ zapsal

..češtinář se zaraduje
že to ho*no vyskloňuje

..tělocvikář jistá věc
ho*no bude sportovec

..zástupce je velký znalec
strčil do něj celý palec

..a ředitelka přiznala
že to ho*no vys*ala ! :D

Apríl

22. prosince 2011 v 15:51 | Adík |  Vtipy
Přijde Pepíček za maminkou a povídá: Mami, děda se oběsil ve sklepě! Proboha to ne! Apríl!-ve stodole. :D :D :'D

Ajaja Chudák otec

22. prosince 2011 v 15:51 Vtipy
Na rodičovském sdružení: A nezlepšil se náhodou můj syn? Ale jistě, váš podpis již falšuje daleko lépe. :D

Moje dnešní hořké zklamání

22. prosince 2011 v 15:43 | Adík |  Čistě z mé hlavy
Dnes jsem poznala jaký je rozdíl mezi kamarádkou a NEJ kamarádkou... Dnes , nebo spíš už dva týdny jsem nebyla ve škole.. Poslední den školy před Novým rokem a jsem doma s dárkama zabalenýma pro kámošky... 4 holky ( kámošky) slíbily že přijdou... Přišli jen dvě.. Další dvě to ani neřekly.. Ještě včera mi řikaly jak se těší a blablabla.... Prostě.. Já se na ně celý den šíleně těšila ( dokonce jsem kvůli nim i uklůízela :D :D :D :D ), jak budeme krafat, hrát hry, dáme si dárečky a popřejem si VEselé Vánoce... Místo toho jsem si chvíli před tím než přišla druhá holčina (Vali) sedla k FB a ta, která nepřišla mi napsala.. Dnes nepřijdu musím do Stavovského divadla... A ta druhá, který jsem si cenila a vážila se mi ani neozvala .. Místo toho jen řekla Vali že mi má vyřídit, že někam musela s mamkou.... :( Takže Maruško a Vali ... Děkuju moc za krásné poledne a odpoledne! :D :D :)*PS.: Vám všem přeji VESELÉ VÁNOCE nebo jak se Merry X-mas ! :D :D A nezažijte toto! :)
PPS.: Vánoce jsou už za dva dny! :D :D :**

Angína=což je moje nejčastější nemoc :/

16. prosince 2011 v 17:28 | Adík |  Čistě z mé hlavy
Právě jsem doma a jsem nemocná .. Přesně uhádli jste, mám angínu.. Přemýšlela jsem co budu dělat a tak jsem se rozhodla, že vás o této nemoci trošku poučim.. Něco je zkopírované něco z mých skušeností! :)


ANGÍNKA
Angína čili tonzilitida je akutní zánět krčních mandlí. Jedná se o onemocnění bakteriálního, virového, nebo výjimečně mykotického původu. Šíří se formoukapénkové infekce. Angína je běžné onemocnění a je dobře léčitelná antibiotiky. Její inkubační doba je 1-3 dny.

Mezi příznaky patří bolesti v krku a s tím související obtížné polykání, chrapot, kašel, otok mandlí, bolest hlavy, bolest v uších, zimnice a horečka, dávení a zvracení, ucpání nosu, nosní výtok a zvětšené mízní uzliny.

Většinou poznám, že mám angínu takže se třeba několikrát za noc vzbudím jak mě bolí v krku a musím pít. Krk mám velice rudý, nateklé mandle,někdy i boláky v krku, teploty okolo 38 ° , a mám citlivou pokožku.. :( Je to ošklivá nemoc a většinou musíme doma zůstat 2 týdny! :) A to dohánění toho učiva je potom na *****! :D Nikomu to nepřeji! :)

Pravopis!

15. prosince 2011 v 14:17 | Adík |  Témata týdnů
Podle mě je pravopis v dnešní době velice neoblíbený. Zejména když existují sociální sítě jako je Facebook, twiter atd.. Skoro každý počítač má teď v sobě program, který opravuje pravopisné chyby, tudíž někteří lidé když mají poslat psaný DOPIS tak jsou pořádně háji a koukaj pořád na net kde jaký se píše i/y ... Nebo to udělají tak že to napíšou na kompu ,vystiknou a dál je jim to šumafuk.. Já osobně proti tomu nic nemám, ale přeci jen ručně psané přání k Vánocům nebo k narozeninám potěší! :) A dopisy také i když někdy je to pořádný škrabopis.. Dokonce vědci zjistili, že se dá podle písma poznat charakter a nálada toho člověka, když to psal! :) Proto pište dopisy a těšte lidi okolo! :)