Leden 2012

Lidi nejsou takový jak se tváří

22. ledna 2012 v 21:26 | Adík |  Čistě z mé hlavy
Většina lidí si hraje na něco co nejsou, málo lidí je upřímných a málo jich také odhodí svou slupku a odhalí nitro!
Momentálně teď jsem zjistila, že opravdu život umí překvapit!
Mám "kamaráda" který chodí s mou kamrádkou. Vždy jsem si myslela, že je to naivní,tupej,opovrhovačnej debil, ale teď se ukázalo že spolu máme nemálo společného, nevím jak se to stalo ale začínám ho mít svým způsobem ráda a už si nemyslim to co předtim! Teď si myslím, že je žárlivý ,majetnický,vtipný, zamilovaný blázen co si rád utahuje z lidí! :) No, prostě nevěřte dokud nepoznáte!
Ale je i opak, vy si myslíte že je upřímný,milý,hodný,obětavý a ochotný! Ale co z toho? Když se naštve je z toho opak!

Proto dávejte si bacha na lidi a na tzv. svině, myslím si že ji potkáte v životě víckrát než jednou! :)
*Adík*

PS.: Omlouvám se za vulgární výrazy"!!!! :)

One direction neboli 1D

21. ledna 2012 v 19:31 | Adík |  only One direction ♥ :)
One direction je moje nejoblíbenější hudební skupina, poslouchám pořád dokola jak už jsem se zmínila v předchozím článku! :) Napíšu Vám něco o ní! :)

One Direction neboli v překladu jeden směr je klučičí skupina, která vznikla v X-factoru UK 2010 i přesto, že byli na krásném 3.místě se prosadili. Skupina se skládá se z 5 krásných ♥ členů= Harryho, Liama, Luise, Zayna a Nailla. Debutový singl se očekával už na jaře, ale kluci si dali na čas. 10.8.2011 se v Radio BBC 1. hrál poprvé jejich dlouho očekávaný singl a po 8 dnech se všem fanouškům dostalo shlédnout i videoklip k tomuto krásnému hitu. Debutový song 'What Makes You Beautiful' se v září vyšplhal na první místo v žebříčku na MTV.CO.UK - The offical UK top 40. Skupina stihla vydat i 2 knihy, které jsou také na prvních místech nejvíce prodávaných knih. 9.9.2011 se do světa vypustil další hit s názvem NaNaNa. 21.11.2011 vydali své první album UP ALL NIGHT ( budu si přát k vánocům nebo narozkám :D ♥♥)

Moje nejooblíbenější písnička je Gotta Be You a What makes you beautiful !


Taky na facebooku je spousty stránek,které je podporují a milují tak jako já tahle patří mezi moje nejoblíbenější -> http://www.facebook.com/pages/Harry-Styles-CZ/118258398254700 rozhodně si přidejte!! ♥♥ a ještě s tak milou adminkou! :)*One direction a jejich fotogalerie! :)

byli v X-factoru UK 2010 ♥


áách ♥ :)

A teď členové! :

Harry ♥

Liam ♥

Naill ♥


Zayn ♥


Luis ♥

Mám je šíleně ráda a proto Vám sem dám jejich original stránky http://www.onedirectionmusic.com/gb/ ♥♥♥♥
*Adík*

Ach to je hnus venku!

21. ledna 2012 v 18:21 | Adík |  Čistě z mé hlavy
Fujky,je to ale venku hnus. Chvíli sněží potom prší potom zas mrzne potom pršosněží a potom? Potom je mokro nad nulou a všichni leží v posteli nachcípaní z toho blbýho počasí! Sakra, já se tak těšila na sníh, na koulovaní a na blbnutí s kámošema! A ono ani jedno. No možná dnes u nás dost celý den sněžilo,ale teď už je to poloroztátý tak snad jen doufat aby začalo pořádně mrznout ;)
Co tak děláte když si to s náma takhle zahrává? Já sedím na okně koukám ven,nohy na topení a čtu si román ♥. Nebo sedím na počítači poslouchám na youtube bestovní písničky a mojí milovanou skupinu 1D o kterých udělám článek za chvíli! :) ♥♥ Píšu si s kámošema a hraju hry. Nebo koukám z okna a přemýšlím si o různých věcech. A nebo čučim s bráchou na nickelodeon ! :D :D
Proto všichni choďte teple oblečení ať potom neležíte doma u počítače a nezávidíte jim tu školu! :D :D :D :D

*Adík*

Děti + "nevinnost"

16. ledna 2012 v 21:48 | Adík |  Témata týdnů
Áchich, děti a jejich "nevinnost" je vražedná kombinace s těma jejich kukučema! :) Můj bráchá je nádherný, ve školce ho chválí jak je ochotný, hodný , jak pomáhá druhým.. A doma? obráceně.. Ze školkového andílka se stává ďábel! :) Všude rozházenný hračky a já si řikala ještě před chvílí když táta ho vychvaloval, že mu snad snesu modré z nebe.. Ale opak je realitou... Zase jsem na něj křičela! :) Což mě potom dost mrzelo, ale co se dá dělat s bratrem ďábla který předstírá svojí nevinnost! :D
To samý ostatní dětska a já nevyvracim, že jsem byla jiná ale.... Neumim si sama sebe takhle představit! :D Ale je pravda, že jako malá jsem byla taková ta co si nenechá nic líbit (bohužel jsem taková pořád) , tudíž když mi někdo sebral hračku... HNED JSEM MU JÍ BOUCHLA! :D No jo no... Ráda na to vzpomínám kéž by teď šlo o hračky a né o moje prsa a zadek! :D No, zase jsem odbočila od tématu! :D :D
Potom jsou další pojmy slova nevinnost ,ale myslím si, že to už jsou těžší kalibry a o těch psát nechci! :))