Červen 2012

Prosím hlásněte

17. června 2012 v 14:40 | Adík |  Newsky
Ahojky,
je tu soutěž o profilovku na fb. Dala jsem tam svojí a hroozně moc bych chtěla vyhrát dali byste mi prosííím like? Děkuju moc :*


#Adík

Zayn's tattoos

17. června 2012 v 13:20 | Adík |  only One direction ♥ :)
Ahojky,
Zayn si pořídil nové tetování. Abych se k tomu vyjádřila- To tetování je senzační,jen mě šokuje jeho velikost. Kdyby bylo menší bylo by lepší. Navíc se jenom modlím aby nepokračoval v potetovávání se, jelikož by to bylo moc. Nechci aby byl pokérovaný od hlavy až k patě.


Významy tetování:

ZÁPĚSTÍ
Pravděpodobně první jeho tetování byl čínský symbol Yin Yang, který zobrazuje starověké pochopení toho jak věci fungují. Vnější kruh představuje "všechno". Zatímco černé a bílé tvary v kruhu představují interakce dvou energií, tzv. "jin" (černá) a "jang" (bílá). Mají představovat co se stane.


PŘEDLOKTÍ
V pořadí Zaynovo druhé tetování jsou skřížené prsty, což se dá v Americe považovat za znak štěstí. Něco jako u nás se drží palce u nich se kříží prsty.


NA HRUDI
3. tetování je arabský nápis,který údajně překládá jako jméno "Walter" . Což je Zaynův děda.
3091608443_1_3_lwqhe12r_large


NA JEHO ŽEBRECH
Myslím že v pořadí 4. tetování je hrací karta která má uvnitř korunku s iniciáli ZM. (omlouvám se ale nemůžu najít žádnou dobrou fotku)PODBŘIŠEK
Tady je tetování,které můžete vidět i na fotce výše. Původně to ale byl čínský symbol,který měl znamenat něco v tom smyslu jako "šťastně narozen" . Poté si to ale nechal přetetovat (nezjistila jsem proč) na srdce (podle mě nijak zajímavé).


KRK
Další tetování je stříbrná kapradina, která na Novém Zélandě představuje "Good luck" neboli v češtině hodně štěstí.


LEVÁ KLÍČNÍ KOST
Další Zaynovo tetování je zase nápis. Nevím a ani nemůžu najít v jakém jazyce. Na TT ale napsal, že to znamená "be true to who you are" což jsem si přeložila nějak jako "buď pravdivý tomu kdi jsi" .


PRAVÝ LOKET (VNITŘNÍ STRANA)
Tam zaplňuje místečko malá puzzle. Neznám smysl.PRAVÉ PŘEDLOKTÍ
Nejnovější tetování, která si nechal udělat v L.A.. Je to mikrofon. Je to zajímavé tetování,opravdu krásné jen moc velké, jak už jsem se vyjádřila na začátku.
To je zatím vše. Tenhle článek jsem psala i se scháněním informací přes 4 hodiny. Doufám, že se vám líbí a, že konečně chápete, že tetování se nedělá jen tak. A už vůbec ne u Zayna ♥♥

#Adík

OLLY MURS HEART SKIPS A BEAT ACOUSTIC

16. června 2012 v 23:20 | Adík |  only One direction ♥ :)
Ahojky,
30.5. 2012 byla zvěřejněno video Nialla a Ollyho Murse. Pro ty kdo ho neznáte dám vám sem jeden jeho hit. Ale já si myslím že je hodně známý.

A teď na řadu to video S Niallem. Nejvíc mě dostal Niall hrající na kytaru na záchodovém prkýnku :D NO dál už pshht :)#Adík

Novinka ohledně Nialla

16. června 2012 v 18:00 | Adík |  only One direction ♥ :)
Právě jsem zjistila, že se moje zlatíčko nechalo ostříhat a odrůst si svoje blond vlásky :) Údajně je to kvůli tomu, že mu z toho věčného obarvování na blond padají vlasy. Co si o tom myslíte? Když jsem četla ty reakce na onternetu dost mě překvapili. Zvláště ten komentář,který jsem vám zakroužkovala.Fakt jsem tohle nepobrala.


#Adík

Style 8. aneb trocha romantiky?

10. června 2012 v 17:00 | Adík |  My style ®
Ahojky,
mám tu nový style. Po dle mě je něžný, romantický- hodící se pro rande v knihovně nebo letním večeru. Tenhle styl se mi líbí, jelikož já moc výstřednost nemusím. Mrzí mě že tenhle styl nenosím. Já nosím prostě tričko,džíny a mikinu. Ale ráda si upustím uzdu své fantazie na polyvore.com :)

Vytahaný kus oblečení mi přijde na holce roztomilý, k tomu květinové kalhoty spollu s balerýnkami dodají něžnost celému outfitu. Perličkové náušničky spolu se "šprťáčkovskýma" brýlema tomu dodají na nesmělosti. :) Potom doladit jakoukoliv kabelkou a je to! Miluju něžnost

Summer evening

Ženy

10. června 2012 v 16:50 | Adík |  Citáty
My, ženy, potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je. (Coco Chanel)

Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou. (Marilyn Monroe)

Dokud muž ženu miluje, hovoří s ní hlavně o ní; přestane-li ji milovat, hovoří s ní o sobě.( Johann Wolfgang Goethe)

V osmnácti ví muž o ženách vše, ve třiceti zjistí, že neví nic. (Jiří Žáček)
#Adík

Dnešní kámoši

8. června 2012 v 20:41 | Adík |  *MeMe komiksi*
Je tu premiére Meme komiksu tak doufám že se vám bude líbit. Nazvala jsem ho symbolicky dnešní kámoši. Myslím,že je to výstižný.


#Adík

úvod

8. června 2012 v 20:30 | Adík |  *MeMe komiksi*
Ahojky,
tohle je menší úvod do světa tzv. *MeMe* komiksů. Někdy jsou docela vtipný a tak jsem se rozhodla je s vámy sdílet. Budu je stahovat z facebooku,z netu a jiných různých stránek.

Tohle jsou zatím všechny Meme xichtíky :)

#Adík

Normálnost?

8. června 2012 v 20:20 | Adík |  Témata týdnů
Ahojky,
především bych chtěla upozornit, že je mi 13. Tudíž jsem teenger a dalo by se říct, že v MÉM světě se pojem normálnost přejmenovává na nudnost. Pro mě normální je nudný. Když je někdo normální nedostává záchvaty smíchu jen tak z ničeho nic-jako já- , nesměje se i těm nejvetším blbostem-jako já-, nevydáva hrdelní a různý divný zvuky -jako já- , nekvoká nekvičí atd.. při hodinách jen tak k vypruzení učitelů :) Nejde po ulici a nezačne na plný plíce "zpívat" Baby,Baby Oh :D ANO, jsem magor a to dost velký,nevím jestli mi to zůstane,ale jestli chcete slyšet pravdu.. Doufám, že jo. NECHCI být suchar.
Ddalší pojem normálnosti je být nadprůměrný,průměrný,podprůměrný. Podle mě je každý něčím výjmečný - je jedinečný- a proto pro mě neexistují tyhle pojmy. Ale když už tak většina patříme na průměr! Nadprůměr je pro Einsten,sir Issac Newton, Edis a další lidé co něco dokázali. Myslím vědomostně. Možná bych tam zařadila i prezidenty a krále, ale rozhodně ne Madonnu a tyhle hvězdy. Ty jsou pro mě průměr, který umí max. tak líp zpívat nebo když to ne, tak si pohrát s technikou :)#Adík

Už mě tu máte

4. června 2012 v 21:10 | Adík |  Newsky
Tákže ahojky lidičky,
včera v půl jedenáctý dopoledne jsem se vám vrátila z Francie a tenhle blog jede zase na plný pecky. Pokud tady dátě komentář dám svoje osobní fotky z Francie sem a můžete si je komentovat jak chcete. Klidně bych na nich mohla být i já :D

Každopádně tenhle měsíc chystám novou rubriku jménem Hodnocení blogů. Už teď pod tenhle článek můžete napsat kdo chcete ohodnotit svůj blog. Budu hodnotit vzhled,kvalitu článků,slovní zásobu,rubriky,sloh a témata o čem píšete a vyberu nejlepší článek z vašeho blogu :) Budu naprosto upřímná a budu říkat svůj názor.. Proto nebuďte naštvaní.
Vždycky vás upozorním na váš blog že jsem zveřejnila hodnocení :) Dolů se přihlaste pomocí přezdívky,o čem blog je a adresu blogu :) + Pořád nabírám affs :)


#Adík