Přehodnocuji víkend

8. září 2013 v 20:35 | Adél |  Čistě z mé hlavy
Čauky,
asi bych měla začít omluvou. Blogy obcházím pravidelně.Nebo se aspoň snažím,ale nezbývá mi čas na článek a to díky škole a vyřizování věcí,který končí od 15, ale dnes něco napíšu.

Začnu tím,co je u mě nového.
•Už nejsem zadaná.
•Pořád stejně nevycházím s holkama z áčka,ale děkuji všem co drželi palce!
•Máme novou mladou chemíkářku,která je mimochodem krásná..A co myslíte,že to udělalo s 18 klukama ve věku 14-15. ( Naše třída - 18 kluků a 6 holek :D )
•Už zítra nás bude zkoušet ze zemáku (bože se všichni zbláznili ne?)
•A stále více utužuji vztahy s holkama od nás!
•Woohoo.Se svou nejlepší kamarádkou jsem si byla udělat občanku.Ale bude až na konci září a ke všem fotka a podpis stojí za velký kulový.

A teď k tomuhle víkendu.
Tenhle víkend byl ...no vlastně skvělý.Jeli jsme k naším dlouholetým známým.No dobře.Prakticky celoživotním.No a slavili jsme "tety" narozky.Takže hromady jídla a pití naprosto všude (a to už samo o sobě je perfektní!).Mají dva syny. 8 letýho(Fífa) a 19ti letýho (Kuba). S Kubou jsem si nikdy dřív moc nepovídala,ale poslední návštěvy je to lepší a lepší a tahle byla bezkonkurečně nejlepší! Po obrovský grilovačce a notně v noci,jsem po Kubovi loudila nějakýho jeho tričko na spaní (miluju pánský trička).Pujčil mi tedy jedno a nevím jestli umyslně,ale bylo mi jen do půlky zadku . Měl skvělou náladu a já taky,tudíž jsem zůstala u něj v pokoji a asi do půl druhý jsme si povídali o spousty věcěch a taky o věcěch co se provozují pod rouškou noci a od určitého věku ^^ Muhehe..


Ale je tu i ta špatná stránka víkendu. Spadla jsem ze stromu (neděste se..Z poslední větve.Asi metr dvacet nad zemí) a to přesně na zadek a na betonový schod. Takže mě bolí prdel a nevím jak si odsedím 4 hodiny a k tomu tělocvik.


A mám na vás prosbu. Pokud byste chtěli něco o mě vědět.Nějaký názor,fakt nebo něco takového. Napište mi do komentáře a bude to v dalším článku! Né,že bych neměla fantazii a nápady,ale přijdu si jako jeden velký otazník .. Chichi

Adios!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání čtenářů ode dne 14.8. :)

Byl jsem tu! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama