School is coming...wait...what?

1. září 2013 v 15:16 | Adél |  Čistě z mé hlavy
Škola tohle,škola támhleto. Už mi to splývá do jednoho. Pořád ji někdo řeší a pořád je tu s námi. A mě čeká bohužel poslední ročník základní školy. Z toho vyplývá,že se do školy už jenom z principu netěším! A to školu....počkejte... ano..opravdu ji miluju.. ^^

Proč se netěšit?
1) Čekají mě příjmací zkoušky.Z těch mám vítr už od 7. třídy. Děsně mě děsí :D Všichni si ťukají na čelo,co jsem za magora,když mám už od 1. třídy samé jedničky - každé vysvědčení,ale nikdo už nechápe,že to mám už jenom z principu,už jenom z toho,že bych pohořela.A můžete si ťukat na čelo dál,protože JÁ se děsím už i maturity ..
2) Je to poslední ročník. A já osobně dost pochybuju,že se se všema lidma ,se kterýma jsem chodila do třídy ještě někdy uvidím.A to ještě,když je ve třídě 6 holek a 18 kluků.
3) Holky z áčka jsou ztělesnění dokonalosti. A toho se bojím. Nejenom,že mají nadvládu nad klukama z ročníku,ale dokáží i ošklivě ublížit,protože drží jako parta pohromadě a tam je to tak,že když jedna nemá nějakou ráda=nemá ji ráda ani jedna. A přesně do téhle situace jsem se loni dostala. A bojím se okamžiku,kdy se to stane znovu a věřte,že to nebude tak těžký,protože já jsem naprosto odlišná než ony. Ale budu se snažit s nima vycházet. :)Držte mi palce!
4) Různý testy. Já jsem hrozný nervák, a proto s nima mám největší problém.Kdykoliv mě někdo chtěl zkoušet před tabulí,byla jsem schopná se i rozbrečet.Tfuj,musím to překonat..
5) Chemie. Ohoho,máme dost zvláštní chemikářku. Je to starší žena,která už neví pořádně o čem mluvila na začátku hodiny,ale testy a zkoušení si pamatuje dokonale. A při těchto hodinách ani nemukám. Mlčím a koukám buď do sešitu nebo do lavice :D a věřte nebo ne,funguje to. Na konci školního roku si nepamatovala ani moje jméno ^^
6) Z výběru školy mám taky trošku strach.Vím,že bych chtěla být doktorka,ale nesnesu pohled na krev. Tudíž přemýšlím mezi povoláními - ortodontista,gynekolog,očař.. Jiný nás nenapdli. A pokud víte o nějaké dobré škole v Praze takto zaměřené,budu ráda za jakoukoliv pomoc :)

A proč se těším?
1) Budu svojí nejlepší kamarádku potkávat mnohem častěji než o prázdninách=sedíme spolu :D
2) Těším se na kluky ve třídě. S klukama vycházím nejlíp! Vždycky mě rozesmějí a zatím neprokecli žádný moje tajemství! :) A nejsou tak závistivý,afektovaní,lstivý a pomluvačný.Jsou prostě jednodušší a díky tomu si s nima rozumím.. Sama jsem jiná než holky ze školy..
3) Nesmím zapomenout matiku..Nakonec je to 6:3 .. Nic moc co ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání čtenářů ode dne 14.8. :)

Byl jsem tu! :)

Komentáře

1 galaxyyy galaxyyy | Web | 1. září 2013 v 16:02 | Reagovat

neboj sa, všetko zvládneš a myslím, že posledný ročník bol na základke naj:) dúfam, že to tak bude aj na strednej :D
a na nejaké sprosté baby sa vykašli a vôbec ich nerieš :)
good luck

2 life-tess life-tess | Web | 1. září 2013 v 22:48 | Reagovat

Ahoj.. no jsem něco podobného jako ty.. no ze zkoušení mám vždycky nervák a ze zkoušek na střední taky ..naštěstí na to mám ještě dva roky.. ale...no taky jsem schopná jen sedět a koukat do lavice.. už máme jednu učitelku druhý rok (ted to bude třetí) a taky si neumí zapamatovat moje jméno.. (nejsem jediná :D) JINAK MOC HEZKÝ ČLÁNEK :) .. (MATIKU nesnáším!!)

3 Adel Adel | Web | 2. září 2013 v 11:13 | Reagovat

Dekuju!!! [2]:

4 andes andes | Web | 2. září 2013 v 17:36 | Reagovat

já jsem na tom uplně stejně jako ty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama